PREPARAT DO KLIMATYZACJI

Systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne eksploatowane na bieżąco stają się miejscem osadzania zanieczyszczeń mechanicznych oraz niebezpiecznych dla zdrowia pleśni i bakterii. Z nawiewanym powietrzem dostają się one do wnętrz pomieszczeń (kabin samochodowych) często stając się  przyczyną różnych dolegliwości górnych dróg oddechowych.

Wytwórnia nasza proponuje nowoczesny i prosty w użyciu środek, wykazujący wielokierunkowe oddziaływanie:  zmywa złogi osadzające sie w lamelach parowników klimatyzatorów, usuwa nieprzyjemne zapachy, posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze.

Przy systematycznym stosowaniu skutecznie blokuje rozwój grzybów i flory bakteryjnej (w tym bakterii Legionella), zapewniając w ten sposób uzyskanie czystego powietrza w systemach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Preparat zawiera 50 % skażonego spirytusu etylowego, środki powierzchniowo czynne, środki konserwujące dobrane w sposób  zapewniający optymalne sanityzujące działanie preparatu.

Opakowania:

  • Dla klimatyzacji samochodowych – pojemniki ciśnieniowe 300 ml. z sondą
  • Dla klimatyzacji przemysłowych – pojemniki 5L.

Uwaga: przed użyciem preparatu należy zapoznać się z instrukcją stosowania znajdującą się na opakowaniu  i bezwzględnie jej przestrzegać !!!

Pliki do pobrania: